çalışma saatleri
Müşteri Hizmetleri 0530 100 55 26
çalışma saatleri
Çalışma Saatleri Pazartesi - Pazar | 10:00 - 22:00
Hakkımızda

MOBİLCLİNİX
Telefon tamiri yaptığını belirten bir çok dağınık yapıdaki işletmenin aksine, mobilclinix kurumsallaşma çalışmalarını yıllar önce tamamlamış. Onarım ve garanti süreçlerini güçlü bir şekilde sürdürmektedir. Türkiye’nin birçok yerinde bulunan noktalarıyla profesyonel akıllı telefon ve tabletlerde oluşan arızaları saatler içerisinde tamamlanan onarım ile tabuları yıkan bir hizmet vermektedir. Sektöründe %96.7 memnuniyet ile tercih edilme sebebidir.

Mağazalarımıza gönül rahatlığıyla tablet veya telefonunuzu onarımı için bırakabilirsiniz. Biz kendi telefonlarımıza nasıl değer veriyorsak, müşterilerimizin telefonlarınıda aynı şekilde gözetiyoruz.

Misyonumuz; Mobil aksesuar ve teknik servis sektöründe yüksek kaliteli hizmet sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmaktır.

Vizyonumuz; Alanında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji araçları kullanan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip daha geniş kitlelere ulaşan bir şirket olmaktır.


MOBİLWORX
2009 yılında nyCell  ABD charlotte kurulmuştur mobilworx markası ile 2012 de Türkiye pazarına Türkiye pazarına hızlı giriş yaparak günümüzde Francis’se mağazaları dahil birçok AVM de hizmet vermektedir. Mobilworx 10 yılı aşkın süredir mobil bilişim teknolojileri konularında faaliyet gösteren bir SAPAN GRUOP kuruluşudur.  

 


 

İSTANBUL mobilclinix mağazaları Mağazalarımız için Tıklayınız
Sizi Arayalım

Müşteri Yorumları

Aldığınız hizmeti değerlendirin

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR